Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Про поновлення строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання

До __________________ районного
(міського) суду ___________________
__________________________
(П.І.Б. та адреса заявника)

ЗАЯВА
про поновлення строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання

Рішенням ________ районного (міського) суду _______ від __. ___.20__ р, на мою користь прийнято рішення про стягнення з  _________(П.І.Б./назва організації,  суть прийнятого рішення).

На підставі вказаного рішення мені видано виконавчий документ. Боржник ухиляється від добровільного виконання покладених на нього зобов’язань та не виконує рішення суду. В установлений законом строк я не зміг (не змогла) подати виконавчий документ до примусового виконання, оскільки __________ (вказати причини: хвороба, тривале відрядження і от. ін. та навести докази на підтвердження цього) Згідно ч.6  ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження» та ст. 371 ЦПК України

ПРОШУ:

Поновити пропущений строк для подання виконавчого документа про стягнення з ________ (П.І.Б./назва організації,  суть прийнятого рішення) до виконання.

Додатки:

1. Документи, що підтверджують поважність пропуску строку (довідка лікувальної установи, довідка з місця роботи про відрядження тощо).
2. Виконавчий документ.

Підпис               Дата

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»