Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Подання про звернення стягнення на кошти належні боржникові від інших осіб

____________ районний суд (адреса)

Боржник:__________(П.І.Б., адреса)

Стягувач: __________(П.І.Б., адреса)

Заявник: ___________(відділ державної
виконавчої служби)

ПОДАННЯ
про звернення стягнення на кошти належні боржникові від інших осіб

На виконанні у ________ відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _______ області перебуває виконавче провадження № ______ відкрите ___.___.20__ з виконання виконавчого документа №_________ від _______ виданого __________ районним судом про стягнення аліментів в розмірі 1/3 частини всіх видів доходу з ________(П.І.Б. фізичної особи боржника) на користь ________(П.І.Б. фізичної особи стягувача) на утримання дітей _______ (дочка/син П.І.Б. дата народження) до досягнення дітьми повноліття.

Боржник рішення суду не виконує. На виклик державного виконавця не з’являється. Крім того, боржник сплачує аліменти не регулярно та не в повному обсязі,в результаті чого за ним утворилась заборгованість зі сплати аліментів у розмірі _______ грн.
В ході здійснення виконавчого провадження державним виконавцем було встановлено, що за боржником на території _________ сільської ради згідно з державним актом серії ___ № _________ зареєстрована земельна ділянка площею _______ га.

На запит державного виконавця від __.__.20__ № _______ приватне сільськогосподарське підприємство _______(назва підприємства) повідомило, що між підприємством та боржником станом на __.__.20__ укладено договір оренди земельної ділянки(паю) до __.__.20__ року, кошти, що надходять від оренди зберігаються на рахунку ___________в банківській установі______.

У зв’язку з цим керуючись ст. 53 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець має право звернути стягнення на майно боржника, що перебуває в інших осіб, а також на майно та кошти, що належать боржнику від інших осіб. Зазначені особи зобов’язані подати на запит виконавця у визначений ним строк відомості про належне боржнику майно, що перебуває у них, та майно чи кошти, які вони повинні передати боржнику. На належні боржникові у разі передачі від інших осіб кошти, що перебувають на рахунках у банках та інших фінансових установах, стягнення звертається виконавцем на підставі ухвали суду в порядку, встановленому цим Законом.

Статтею 377 ЦПК України визначено, що питання про звернення стягнення на належні боржнику від інших осіб грошові кошти, що знаходяться на рахунках цих осіб в установах банків та інших фінансових установах, а також про звернення стягнення на нерухоме майно боржника, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку, під час виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішуються судом за поданням державного виконавця, приватного виконавця.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтею ч. 4 ст. 53 Закону України «Про виконавче провадження», статтею 377 ЦПК України.

ПРОШУ

1. Дозволити звернути стягнення на кошти, що знаходяться на рахунку _______ та належать боржнику від приватного сільськогосподарського підприємства _______(назва підприємства), що знаходиться за адресою: ___________ за орендну плату земельної ділянки площею ______ га. за 20___ рік, яка належить боржнику ________(П.І.Б. фізичної особи боржника) в рахунок погашення заборгованості по аліментах.

2. Повідомити __________ відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції про прийняте рішення.

Додатки:

1. копія постанови про відкриття виконавчого провадження;
2. копія виконавчого листа;
3. розрахунок заборгованості;
4. копія повідомлення приватного сільськогосподарського підприємства _______(назва підприємства)

 

Державний виконавець __________(підпис, П.І.Б.)

«Погоджено»

Начальник
Відділу державної
виконавчої служби
Головного територіального
управління юстиції __________(підпис, П.І.Б.)

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»