Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Подання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника

____________ (найменування та адреса суду)

боржник: ______________(ПІБ, адреса)

стягувач: ______________(ПІБ, адреса)

заявник: ______________(назва відділу
державної виконавчої служби,
ПІБ посадової особи, адреса)

ПОДАННЯ
про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України
боржника без вилучення паспортного документа

На виконанні в __________(орган державної виконавчої служби) чи/або (Посада в орудному відмінку та округ приватного виконавця у родовому відмінку ПІБ в орудному відмінку) знаходиться виконавче провадження № ________ з виконання_________(назва виконавчого документа) № _________виданий_________ (дата видачі) про ___________(Резолютивна частина виконавчого документу).
За вказаним виконавчим документом боржником є ____________(ПІБ або найменування боржника),________(дата народження), ___________(РНОКПП).

Відповідно до статей 3, 4, 24, 25, 26 Закону України “Про виконавче провадження” (далі — Закон), виконавцем (Виконавча дія. Відкриття виконавчого провадження. Дата рішення) винесено постанову про відкриття виконавчого провадження, якою боржника зобов’язано подати декларацію про доходи та майно та попереджено боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей. Копію постанови направлено сторонам виконавчого провадження.
Рішення на сьогоднішній день боржником не виконано, декларацію не надано, будь яких дій спрямованих на його виконання не здійснено, що суперечить вимогам частини п’ятої статті 19 Закону України «Про виконавче провадження».

Під час виконання рішення суду виконавцем встановлено, що згідно інформації наданої на запити (адреса вказана у запиті, дата номер запиту) майно належне боржнику на праві власності відсутнє/у разі наявності вказати.

Виконавцем ________(дата виклику) на адресу боржника надсилались виклики (копії додаються) щодо явки до виконавця для надання пояснень щодо причин невиконання рішення суду, однак ____________(ПІБ або найменування боржника) на виклики не з’явився, про причини неявки не повідомив виконавця.

Вжитими виконавцем заходами встановлено, що боржнику належать на праві власності _________(необхідно вказати у разі наявності майна), однак ____________(ПІБ боржника) рішення не виконує.

____________(ПІБ або найменування боржника) одержує доходи в _________________(назва підприємства або установи), однак кошти по рішенню суду не сплачує.
На запит виконавця Державною прикордонною службою України листом від __.__.____ повідомлено про те, що ____________(ПІБ боржника), дата народження ____________(дата народження), ___________(РНОКПП), неодноразово перетинав державний кордон України.

За повідомленням Державної міграційної служби України від __.__.____, ____________(ПІБ боржника), ____________(Дата народження), має паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії __ №______, виданим __.__.____ органом видачі __________.
Враховуючи викладене, рішення до теперішнього часу не виконано, а боржник ухиляється від виконання його, не вживає заходів щодо виконання рішення за рахунок належного йому майна і доходів.
Отже, боржником рішення виконано не було, що призвело до вжиття відносно нього вищевказаних заходів примусового виконання.

Статтею 18 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що виконавець у разі ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду, який видав виконавчий документ, за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника – фізичної особи чи керівника боржника – юридичної особи за межі України до виконання зобов’язань за рішенням або погашення заборгованості за рішеннями про стягнення періодичних платежів.

Статтею 6 Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” № 3857-ХІІ у редакції від 10.12.2015 встановлено, що громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема, у випадках, якщо він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням, — до виконання зобов’язань.

Відповідно до частини першої статті 377-1 Цивільного процесуального кодексу України питання про тимчасове обмеження боржника — фізичної особи або керівника боржника — юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, або за місцезнаходженням виконавчого округу за поданням приватного виконавця.

Закон України “Про судовий збір” не передбачає оплату судовим збором подання виконавця про тимчасове обмеження боржника у виконавчому провадженні у праві виїзду за межі України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 18 Закону України «Про виконавче провадження», пунктом 5 частини першої статті 6, частиною четвертою статті 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України», пунктом 8 статті 19, пунктом 4 статті 20 Закону України «Про державну прикордонну службу України», пунктами 22-25 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення» від 31.03.1995 №231, статтею 377-1 Цивільного процесуального кодексу України, —

ПРОШУ:

Тимчасово обмежити у праві виїзду за кордон без вилучення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ____________(ПІБ боржника), дата народження__.__.____, ________(РНОКПП), ___________(адреса) до виконання зобов’язань, покладених на нього _________(назва виконавчого документа) № _________виданий_________ (дата видачі) про ___________(Резолютивна частина виконавчого документу).

Додаток: копії документів виконавчого провадження № ________, на ___ арк. в 1 прим.

 

Державний/приватний виконавець________ (скорочене ПІБ)

Погоджено:
Начальник відділу державної виконавчої служби__________(скорочене ПІБ)

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»