Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Подання про примусовий привід боржника

Заявник: державний виконавець (назва) відділу
державної виконавчої служби
Адреса: __________ ,
Контактний телефон:

Боржник: ПІБ, дата народження
Адреса: __________, контактний
телефон

Зацікавлена особа(стягувач):
ПІБ, Адреса: __________,
контактний телефон

П О Д А Н Н Я
про примусовий привід боржника

__.___201 року     _______(місто)

На виконанні у державного виконавця (назва) відділу державної виконавчоі служби ___________ знаходиться виконавче провадження № ACBП з примусового виконання (вказати реквізити виконавчого документа та резолютивну частину).

Державним виконавцем, ________ПІБ, керуючись вимогами ст. 26 Закону Украіни «Про виконавче провадження» (в редакціl від 02.06.2016 року N 1404-VIII), «__»__201__ року винесена постанова про відкриття виконавчого провадження, копіі якої за вих. №____ від «__»__201__ року направлені сторонам виконавчого провадження, рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

В матеріалах виконавчого провадження містяться: ______(коротко зміст проведения державним виконавцем виконавчих дій) з посиланням на відповідну норму Закону України «Про виконавче провадження».

Однак, боржник _________ПІБ без поважних причин не з’являсться за викликом виконавця до (назва) відділу державноl виконавчоі служби та вимоги виконавчого документа не виконус, в той час, як він належним чином повідомлений про необхідність явки до відділу ДВС та попереджений про відповідальність за ухилення від явки, що підтверджується повідомленням про вручення (реєстром поштових відправлень), яким на адресу боржника було направлено постанову про відкриття виконавчого провадження, виклик державного виконавця про необхідність явки до відділу ДВС.

Відповідно до абз. 2 п. 14 ч. 3 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження», виконавець під час здійснення виконавчого провадження має право викликати фізичних, посадових осіб з приводу виконавчих документів, що перебувають у виконавчому провадженні. У разі якщо боржник без поважних причин не з’явився за викликом виконавця, виконавець має право звернутися до суду щодо застосування до нього приводу.

Відповідно до ч. 1 ст. 375 ЦПК України, розшук боржника або дитини, привід боржника оголошуються за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.

Законом України «Про судовий збір» за розгляд подання державного виконавця про привід боржника сплата судового збору не передбачена.

На підставі вищевикладеного, керуючись абз. 2 п. 14 ч. 3 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» та ч.1 ст. 375 ЦПК України,

ПРОШУ :

  1. Прийняте дане подання до розгляду.
  2. Вирішити питання про примусовий привід (________ПІБ, дата народження, місце реєстрації боржника) до __________(назва відділу державної виконавчої служби).
  3. Копію ухвали направити: — до органів внутрішніх справ для виконання, відділу державної виконавчої служби — до відома, у встановленому порядку у визначений чинним законодавством термін.

Додатки на ___арк., а саме належним чином засвідчені копії:

  • виконавчого документа, постанови про відкриття виконавчого провадження та документів, підтверджуючих ії отримання боржником;
  • акти державного виконавця, які підтверджують обставини ухилення боржника від виконання рішення;
  • виклик державного виконавця про необхідність явки до відділу ДВС.

Державний виконавець_____________(підпис) ПІБ

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»