Юридичний інформаційний проект про виконавче провадження та примусове стягнення боргів. Корисна інформація для боржників, стягувачів та виконавців.

Подання про примусове проникнення до житла боржника

____________ районний суд (адреса)

Боржник: __________(П.І.Б., адреса)

Стягувач: __________(П.І.Б., адреса)

Заявник: ___________(відділ державної
виконавчої служби)

ПОДАННЯ
Про примусове проникнення до житла боржника

На виконанні у ________ відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у _______ області перебуває виконавче провадження № ______ з виконання виконавчого документа №_________ від _______ виданого __________ районним судом про стягнення боргу з ________(П.І.Б. фізичної особи боржника) на користь ________(П.І.Б. фізичної особи або назва юридичної особи стягувача) у розмірі _____,_____грн.

Державним виконавцем з метою здійснення примусового виконання виконавчого документа зроблена перевірка майнового стану боржника. Направлені запити до Пенсійного фонду України та Держаної фіскальної служби України, відповідно до наданих відповідей встановлено, що у боржника відсутні джерела доходу та рахунки у банківських установах. На запит до реєстрів МВС встановлено, що у боржника відсуне рухоме майно. Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, боржнику належить на праві власності будинок за адресою ___________, однак відповідно до ч.7 ст.48 Закону України «Про виконавче провадження» сума стягнення не перевищує необхідний мінімум для звернення стягнення на єдине житло боржника.

Боржнику надсилалась постанова про відкриття виконавчого провадження та виклик державного виконавця, який був проігнорований.

__.__20__р. державним виконавцем був здійснений вихід за адресою мешкання боржника: ______(місто, вулиця, будинок) під час якого виконавець біля будинку зустрів боржника ________, на спроби отримати пояснення боржника з приводу невиконання рішення суду, боржник відмовився давати будь які пояснення та розмовляти з державним виконавцем.

__.__20__р. державним виконавцем був здійснений повторний вихід під час якого боржник також відмовився надавати пояснення сів у автомобіль та поїхав у невідомому напрямку в присутності виконавця та свідків 1._________(П.І.Б свідка, контактні дані) 2_________( П.І.Б свідка, контактні дані), про що був складений відповідний акт.

Ураховуючи викладене, можна прийти висновку, що боржник ухиляється від виконання рішення суду, здійснити перевірку майнового стану за місцем мешкання немає можливості. У зв’язку з чим, керуючись ч.1 ст. 376 ЦПК України, та п.13 ч.3 ст.18 Закону України «Про виконавче провадження»

ПРОШУ

1. Винести ухвалу про примусового проникнення до житла боржника, яке знаходиться за адресою __________ у зв’язку з необхідністю виконання рішення суду.

2. Повідомити __________ відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції про прийняте рішення.

Додатки:
1. Копія виконавчого документа
2. Постанова про відкриття провадження
3. Виклик державного виконавця
4. Відповіді на запити ПФУ, ДФС, витяг з реєстру МВС та Державного реєстру речових прав на нерухоме
5. Повідомлення про отримання боржником постанови про відкриття виконавчого провадження
6. Акти державного виконавця
7. Довіреність

Державний виконавець __________(підпис, П.І.Б.)

Погоджено

Начальник
Відділу державної
виконавчої служби
Головного територіального
управління юстиції __________(підпис, П.І.Б.)

comments powered by HyperComments
Правовий путь © 2017
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «Правовий путь»