Військовий комісаріат, військова частина, філіали

Дублікат посвідчення про приписку

У разі втрати посвідчення про приписку призовнику видається дублікат. Видача дубліката посвідчення про приписку проводиться за письмовою заявою призовника, в якій зазначаються обставини втрати.

Виключення з військового обліку громадян

Виключення з військового обліку призовників і військовозобов’язаних у районних (міських) військових комісаріатах здійснюється за їх особистої присутності. При цьому взяття на військовий облік, зняття або виключення з нього здійснюється за умови наявності паспорта громадянина України та військово-облікових документів. Виключення з військового обліку осіб, які за рішенням суду визнані недієздатними, оголошені померлими (які пропали безвісти) або засуджені до позбавлення волі, здійснюється без їх особистої присутності.

Взяття на військовий облік призовників

Громадяни призовного віку, який в Україні становить з 17 до 27 років, мають стати на військовий облік. Для цього отримавши повістку від військових комісаріатів, такі громадяни зобов’язані прибути на призовні дільниці в строки, вказані в повістках, маючи при собі необхідний перелік документів.

Взяття на військовий облік військовозобов’язаних

Облік військовозобов’язаних ведеться з метою забезпечення контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку і дотриманням установлених Правил військового обліку громадян України, а також своєчасного оформлення бронювання за народним господарством кваліфікованих робітників.
Для взяття на військовий облік усі військовозобов’язані зобов’язані особисто прибути до районних (міських) військових комісаріатів за місцем проживання та подати заяву на ім’я військового комісара про взяття їх на військовий облік.

Зняття з військового обліку призовників

Для зняття з військового обліку призовникам потрібно особисто з’явитися в районний військовий комісаріат і подати письмову заяву з вказанням причини зняття з військового обліку та точну адресу нового місця проживання, і у разі потреби подати відповідні документи.