Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

Продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою

Для продовження дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою користувач повинен не пізніше ніж за чотири місяці до закінчення терміну його дії звернутися із заявою на продовження терміну дії дозволу. Форму заяви встановлює національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою

Для засвідчення права власника конкретного радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою на його експлуатацію протягом визначеного терміну в певних умовах необхідно отримати дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою.

Висновок щодо електромагнітної сумісності

Суб’єкт господарювання, який має намір експлуатувати радіоелектронні засоби або випромінювальні пристрої, особисто або через уповноважений ним орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення звертається до Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» із заявою про видачу йому висновку.

Анулювання ліцензії за заявою ліцензіата на користування радіочастотним ресурсом України

Право на на користування радіочастотним ресурсом України мають суб’єкти господарювання, що отримали відповідну ліцензію. Якщо користувач приймає рішення про припинення діяльності, ліцензію потрібно анулювати. Для цього ліцензіат подає заяву про анулювання до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації.

Виключення з реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, може виключити суб’єкта господарювання з реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій у разі припинення діяльності юридичної чи фізичної особи-підприємця. Для цього потрібно подати заяву до НЦКРЗІ.

Внесення відомостей до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

Відомості, які містяться у повідомленні про початок здійснення діяльності у сфері телекомунікацій вносяться Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі права у суб’єкта господарювання здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій.

Ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України на додаткову смугу радіочастот

У разі необхідності отримати додаткову смугу радіочастот для подальшого розвитку підприємницької діяльності в тій радіотехнології, яка застосовується користувачем, він звертається до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, із заявою на отримання ліцензії на додаткову смугу радіочастот.

Дострокове впровадження нової радіотехнології

Користувач радіочастотного ресурсу України, який відповідно до закону здійснює операторську діяльність у певній смузі радіочастот та має наміри впровадити нову радіотехнологію в цій смузі радіочастот до закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, звертається до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, із відповідною заявою.

Продовження дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Підприємство, що має намір здійснювати діяльність, що пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом, повинне отримати відповідну ліцензію. У разі необхідності продовження дії ліцензії потрібно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, із заявою та необхідними документами.

Переоформлення ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України

Підприємство, що має намір здійснювати діяльність, що пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом, повинне отримати відповідну ліцензію. У разі виникнення підстав для переоформлення ліцензії необхідно звернутись до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, із заявою та підтвердними документами.