Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Припинення дії надбавки до “зеленого” тарифу або аукціонної ціни за використання обладнання українського виробництва

Надбавка за використання обладнання українського виробництва – визначена доплата до «зеленого» тарифу або аукціонної ціни, пропорційна рівню використання суб’єктом господарювання на відповідному об’єкті електроенергетики обладнання українського виробництва.
Однією з підстав припинення дії надбавки до «зеленого» тарифу або аукціонної ціни за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва є, зокрема, заява про припинення, яку необхідно подати заявнику до НКРЕКП.

Відновлення дії ліцензії на провадження діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом ліцензіату потрібно до органу ліцензування подати заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Зупинення власної ліцензії на право провадження діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом

Ліцензія на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом може бути зупинена, зокрема, за заявою ліцензіата про зупинення власної ліцензії повністю або частково на строк до шести місяців з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії із зберігання (закачування, відбір) природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності із зберігання (закачування, відбір) природного газу ліцензіату потрібно подати до НКЕРКП заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з постачання природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з постачання природного газу потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з розподілу природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності з розподілу природного газу потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з транспортування природного газу

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності з транспортування природного газу ліцензіату потрібно подати до НКЕРКП заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Відновлення дії ліцензії з передачі електричної енергії

У разі необхідності відновити дію ліцензії на провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії ліцензіату потрібно до органу ліцензування подати заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії зі здійснення функцій оператора ринку

Якщо підтвердні документи містять повну інформацію про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії, НКРЕКП приймає рішення про відновлення дії ліцензії повністю або частково протягом двадцяти днів з дня надання ліцензіатом заяви про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії.

Відновлення дії ліцензії зі здійснення функцій гарантованого покупця

У разі необхідності відновити дію ліцензії повністю або частково на провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця потрібно подати до органу ліцензування заяву та відомості про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.