Пенсійний фонд України

Заміна (переоформлення) пенсійного посвідчення

Якщо пенсійне посвідчення стало непридатним для користування, втрачено, особі призначено інший вид пенсії або змінилися інші обставини за заявою одержувача пенсії видається нове посвідчення.

Одноразова допомога ФОПам та найманим працівникам під час карантину

Застраховані особи, які є найманими працівниками юридичних осіб або ФОП, діяльність яких проводиться в регіонах з “червоною” зоною та яка тимчасово зупинена внаслідок карантину, мають право на отримання 8000 грн одноразової допомоги від держави. Така виплата здійснюється на підставі заяви, поданої в електронній формі через портал Дія або застосунок Дія. Якщо регіон, де проводиться діяльність було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня 2021 року, — подати заяву можна до 18 травня 2021 включно.

Свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування є єдиним документом суворої звітності, що підтверджує право застрахованої особи на одержання послуг та матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням. Для його отримання необхідно звернутись до територіального управління Пенсійного фонду України.

Довідка ОК-5

Довідка ОК-5 — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб, що містять, зокрема, інформацію щодо суми заробітку для нарахування пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків.
Довідка надається територіальними органами Пенсійного фонду України в паперовій або електроніій формі на Порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Довідка ОК-7

Довідка ОК-7, яку видає Пенсійний фонд України, дає змогу перевірити страховий стаж працівника, за яким визначають, яким буде відсоток нарахування лікарняних.
Для отримання довідки за формою ОК-7 про страховий стаж необхідно звернутися із заявою та пакетом документів до Пенсійного фонду України особисто або онлайн.

Витяг з реєстру застрахованих осіб

Витяг з реєстру застрахованих осіб — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб, що надаються територіальними органами Пенсійного фонду України в паперовій або електронній формі на Порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Дані про дохід

Дані з Реєстру застрахованих осіб про нараховану заробітну плату видаються територіальними органами Пенсійного фонду України у формі довідки на підставі звернення застрахованої особи та після розгляду поданих документів.

Дані про нараховану заробітну плату в межах максимальної величини

Видача даних про нараховану заробітну плату в межах максимальної величини з Реєстру застрахованих осіб надається територіальними органами Пенсійного фонду України в паперовій формі на підставі звернення особи після розгляду поданих документів.

Дані про особливі умови праці

Видача даних про особливі умови праці з Реєстру застрахованих осіб здійснюється територіальними органами Пенсійного фонду України в паперовій формі на підставі звернення особи після розгляду поданих документів.

Довідка про трудовий та страховий стаж

Довідка про трудовий та страховий стаж надається з метою нарахування лікарняних і декретних, а також підтвердження страхового стажу. Рішення про видачу такої довідки приймають територіальні органи Пенсійного фонду України після розгляду поданих документів.