Національна поліція України

Дозвіл на перевезення через митний кордон України зброї та бойових припасів громадянами України

Плануючи перетнути митний кордон України зі зброєю громадяни України мають отримати для цього дозвіл. Видача дозволів на перевезення вогнепальної зброї, бойових припасів до неї, основних частин зброї, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, а також пристроїв та патронів до них здійснюється Національною поліцією України.

Дозвіл на перевезення вогнепальної зброї, боєприпасів, основних частин зброї, пристроїв та патронів

Для здійснення перевезення вогнепальної зброї, боєприпасів, основних частин зброї, пристроїв та патронів необхідно отримати спеціальний дозвіл від Національної поліції.

Дозвіл на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Дозвіл на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, видається юридичній особі територіальними (відокремленими) підрозділами міжрегіонального територіального органу Національної поліції з питань боротьби з наркозлочинністю за місцезнаходженням юридичної особи, а у разі, коли діяльність, пов’язана з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, провадиться не за місцезнаходженням юридичної особи, – за місцем провадження такої діяльності.

Видача дубліката погодження маршруту руху транспортного засобу під час перевезення небезпечних вантажів

У разі втрати або пошкодженні погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, необхідно одержати дублікат вказаного погодження за заявою заявника у підрозділах поліції або через центр надання адміністративних послуг на безоплатній основі.

Анулювання погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів

Для анулювання погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, з підстав визначених законодавством, заявнику необхідно звернутися із заявою до підрозділів поліції або центру надання адміністративних послуг.

Переоформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів

У разі наявності підстав для переоформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, зазначене погодження за заявою заявника підлягає переоформленню підрозділами поліції на безоплатній основі.

Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) пристрою для відстрілу патронів споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) травматичної зброї мають особи, що отримали відповідний дозвіл. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.

Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) гладкоствольної зброї

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) гладкоствольної зброї мають особи, що отримали відповідний дозвіл. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.

Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) нарізної зброї

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) нарізної зброї засвідчується відповідним дозволом. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.

Дозвіл на придбання, зберігання і носіння (реєстрація) холодної зброї

Право на придбання, зберігання і носіння (реєстрацію) холодної зброї засвідчується відповідним дозволом. Для одержання такого дозволу необхідно звернутися до Національної поліції України із заявою та пакетом документів.