Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Внесення оновленої інформації до Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі

Для оновлення інформації, яка міститься у Державному реєстрі імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі суб’єкту господарювання необхідно подати Мінекономіки за встановленою формою необхідні відомості та супровідний лист, підписаний уповноваженою особою суб’єкта господарювання.

Надання відомостей з Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі

Для отримання відомостей з Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі суб’єкт господарювання може звернутися з письмовим запитом до Мінекономіки, яке протягом семи робочих днів з дня отримання запиту надає у письмовій формі суб’єкту господарювання запитувані відомості з Реєстру.

Внесення відомостей до Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі

Підприємствто, яке проводить діяльність у сфері виробництва чи поставки в Україну продукції оборонного призначення, на добровільних засадах може надати відомості для включення його до Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі. Відомості подаються Мінекономіки із супровідним листом, підписаним уповноваженою особою суб’єкта господарювання.

Внесення відомостей до реєстру заявок на сорти рослин

Реєстр заявок – сукупність офіційних відомостей про заявки на сорти рослин, подані з метою державної реєстрації прав на сорт рослин, які зберігаються в паперовому та електронному вигляді. Для подання заявки на сорти рослин заявник подає до Мінекономіки клопотання у довільній формі, до якого додає документ про сплату відповідного збору.

Дозвіл на реекспорт товарів українського походження

Для здійснення діяльності, пов’язаної з реекспортом товарів українського походження, підприємству необхідно отримати дозвіл на це. Для цього заява разом з переліком документів подається до Міністерства розвитку економіки, торгівлі, сільського господарства України.

Виключення з Реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва

Офіційний перелік органів сертифікації, що мають право на проведення сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції визначається в Державному реєстрі органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції. Однією з підстав для виключення з Реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції є звернення органу сертифікації із заявою про виключення його з Реєстру органів сертифікації за власним бажанням.

Внесення до Державного реєстру органів сертифікації у сфері органічного виробництва

Офіційний перелік органів сертифікації, що мають право на проведення сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції визначається в Державному реєстрі органів сертифікації у сфері органічного виробництва та обігу органічної продукції. Підприємство, установа, організація чи їхній підрозділ, що претендує на внесення до Реєстру органів сертифікації, звертається із заявою та необхідними документами до Мінекономіки.

Дублікат свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції

У разі втрати чи пошкодження свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, за заявою інспектора видається його дублікат. На підставі отриманої заяви про видачу дубліката уповноважений орган протягом п’яти робочих днів після її отримання приймає рішення про видачу дубліката свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції.

Свідоцтво інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції

Щоб отримати свідоцтво інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, потрібно мати необхідну кваліфікацію та здати успішно кваліфікаційний іспит. Кандидат, який має намір скласти кваліфікаційний іспит, подає комісії з підготовки та проведення кваліфікаційного іспиту, персональний склад, якої затверджує Мінекономіки, необхідні документи та заяву.

Анулювання свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції

Однією з підстав анулювання свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції є звернення інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції. Для анулювання такого свідоцтва потрібно звернутися до Мінекономіки.