Міністерство інфраструктури України

Продовження строку дії договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Для продовження строку дії договору про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування перевізник не пізніше ніж за 90 календарних днів до закінчення строку дії договору зобов’язаний звернутись до органу місцевого самоврядування, з яким у нього укладено договір, із відповідною заявою. За результатами розгляду заяви орган місцевого самоврядування укладає з перевізником додаткову угоду до договору. Строк дії договору продовжується один раз на п’ять років.

Організація перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах

З автомобільним перевізником, який в установленому порядку подав заяву та документи для участі в конкурсі, а потім його визнано переможцем конкурсу – укладається договір з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Переможця чи переможців конкурсу визначає організатор перевезень на підставі рішення конкурсного комітету.

Дублікат сертифіката на право проведення аудиту або перевірки безпеки автомобільних доріг

У разі якщо ваш сертифікат на право проведення аудиту або перевірки безпеки автомобільних доріг пошкоджено або зіпсовано, ви маєте право звернутись до органу сертифікації та отримати дублікат такого сертифікату.

Сертифікат на право проведення аудиту або перевірки безпеки автомобільних доріг

Документом, що підтверджує факт володіння особою знаннями, вміннями і практичними навичками, необхідними для провадження діяльності аудитором безпеки автомобільних доріг, є сертифікат, виданий органом сертифікації. Для його отримання потрібно звернутись до органу сертифікації з відповідним пакетом документів.