Державне агентство України з управління зоною відчуження

Внесення змін до містобудівних умов та обмежень на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення

У разі виникнення підстав для внесення змін до містобудівних умов та обмежень, замовнику або уповноваженій ним особі (згідно з довіреністю) потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги із заявою про внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для проектування об’єкта будівництва разом з іншими підтвердними документами.

Внесення змін до паспорта прив’язки ТС на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення

Якщо ви вирішили змінити естетичний вигляд тимчасової споруди, необхідно внести зміни до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності. Для цього вам потрібно звернутись до суб’єкта надання адміністративної послуги з відповідним пакетом документів.

Надання містобудівних умов та обмежень на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення

Для проєктування об’єкта будівництва на території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення фізична або юридична особа повинна одержати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва. Для їх отримання необхідно звернутися до Державного агентства з управління зоною відчуження з заяваю та відповідним пакетом документів.

Переоформлення спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

У разі зміни місцезнаходження, а також найменування юридичної особи, відомостей, зазначених у спеціальному дозволі на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, виданому громадянину, спеціальний дозвіл підлягає переоформленню.
Для переоформлення спеціального дозволу суб’єкт діяльності зобов’язаний у 10-денний термін з дня настання змін подати заяву до Державного агентства України з управління зоною відчуження на переоформлення спеціального дозволу із зазначенням цих змін та копії документів, що підтверджують такі зміни.

Спеціальний дозвіл на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

Для провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення суб’єкт господарювання повинен отримати спеціальний дозвіл. Для отримання такого дозволу необхдіно подає заяву та відповідний пакет документів до Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Дублікат спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення

У разі втрати спеціального дозволу на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, субєкт господарювання зобов’язаний у 10-денний термін повідомити про це Державне агентство з управління зоною відчуження та подати заяву про видачу дубліката спеціального дозволу. Дублікат спеціального дозволу видається суб’єкту діяльності у 20-денний термін після подання відповідної заяви.