Державне агентство розвитку туризму України

Відновлення дії ліцензії на провадження туроператорської діяльності

Дія ліцензії на провадження туроператорської діяльності відновлюється повністю або частково в разі надання органу ліцензування ліцензіатом заяви та відомостей про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Зупинення дії ліцензії на провадження туроператорської діяльності за заявою ліцензіата

Ліцензування туроператорської діяльності здійснюється ліцензійним органом за заявою туроператора. У разі виникнення підстав для зупинення дії ліцензії на право провадження туроператорської діяльності ліцензіату необхідно звернутися із заявою до Державного агентства розвитку туризму України, яке приймає відповідне рішення.

Розширення провадження туроператорської діяльності

Розширення провадження туроператорської діяльності здійснюється ліцензійним органом за заявою туроператора. Заява про розширення провадження туроператорської діяльності вважається заявою на отримання ліцензії в частині, на яку туроператор планує розширити ліцензію, а тому розглядається у тому ж порядку, що й заява на отримання такої ліцензії.

Ліцензія на туроператорську діяльність

Відповідно до українського законодавства, туроператорську діяльність може здійснюватися лише за наявності відповідної ліцензії. Щоб її отримати, необхідно подати заяву та перелік документів до Державної податкової служби України. Якщо підстави для відмови відсутні, заявник отримує ліцензію і до Державного агентства розвитку туризму України вносяться відомості.