Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів

Видача паспорта пасіки

Паспорт пасіки є документом, який ідентифікує пасіку та встановлює ветеринарно-санітарний стан бджолиних сімей. Видача такого паспорта здійснюється територіальними органами Держпродспоживслужби.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину

Переміщення домашніх собак і котів здійснювється виключно за ветеринарно-санітарними паспортами на домашню тварину встановленого зразка. Для його отримання власники тварин мають пройти клінічний огляд тварини звернувшись для цього до однієї із державних установ ветеринарної медицини.

Внесення змін до Переліку органів іноземної сертифікації

При зміні відомостей, які зазначалися у заяві про внесення органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації, заявнику необхідно протягом 10 робочих днів з дня їх настання подати Держпродспоживслужбі заяву про внесення змін.

Внесення органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації

Для внесення органу іноземної сертифікації до Переліку органів іноземної сертифікації, суб’єкт господарювання, що здійснює експорт та/або імпорт органічної продукції, звертається до Держпродспоживслужби із заявою у довільній формі в який визначає необхідні відомості. За результатами перевірки відомостей, зазначених заявником для внесення органу іноземної сертифікації до Переліку, Держпродспоживслужба не пізніше 10 робочих днів з дати подання заяви приймає відповідне рішення.

Зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів

Зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів здійснюється територіальним органом Держпродспоживслужби на підставі заяви власника.

Включення до реєстру закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів

Заклади, які мають ліцензію на право надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти і які хочуть здійснювати підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації трактористів-машиністів повинні бути зареєстровані в Реєстрі таких закладів.

Видача посвідчень тракториста-машиніста

Для того щоб керувати тракторами, в тому числі саморобними, самохідними сільськогосподарськими, меліоративними і дорожньобудівними машинами, особі необхідно отримати посвідчення тракториста-машиніста на право керування машинами відповідних категорій.

Видача дубліката посвідчення тракториста-машиніста замість втраченого

У разі якщо втрачено посвдічення тракториста-машиніста можна отримати його дублікат. Для цього необхідно звернутися з заявою та поясненням, а також з підтвердженням факту про втрату посвідчення до територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту та успішно скласти іспити.

Уповноваження лабораторії на проведення огляду в частині відбору зразків та фітосанітарної експертизи (аналізів)

Рішення про уповноваження лабораторії на проведення огляду в частині відбору зразків та фітосанітарної експертизи (аналізів) приймається Держпродспожислужбою за результатами розгляду поданих фітосанітарною лабораторією документів.

Реєстрація тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів

Реєстрація тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів здійснюється територіальним органом Держпродспоживслужби за умови подання усіх необхідних документів.