Державна авіаційна служба України

Погодження місця розташування та висоти об’єктів на приаеродромних територіях

Для отримання погодження місця розташування та висоти об’єктів на приаеродромних територіях та об’єктів, діяльність яких може вплинути на безпеку польотів і роботу радіотехнічних приладів цивільної авіації, потрібно звернутись до Державіаслужби із відповідною заявкою та необхідним пакетом документів.

Анулювання ліцензії на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом

Для анулювання ліцензії на діяльність, що пов’язана з перевезенням пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, необхідно подати заяву про анулювання ліцензії повністю або частково до Державної авіаційної служби України у будь-який зручний спосіб – нарочно, поштою або онлайн.

Ліцензія на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом

Щоб отримати ліцензію на перевезення повітряним транспортом пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів підприємство подає заяву та пакет документів до Державної авіаційної служби України.

Звуження діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом

Установа, яка має намір звузити свою діяльність у сфері перевезення повітряним транспортом, подає до Державної авіаційної служби перелік документів та заяву, в якій зазначає частину виду господарської діяльності, до якої звузилося її здійснення.

Розширення діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом

Установа, яка має намір розширити свою діяльність у сфері перевезення повітряним транспортом, подає заяву разом з переліком документів до Державної авіаційної служби. У разі відсутності підстав для відмови Державіаслужба приймає рішення про розширення провадження виду господарської діяльності та публікує його офіційному вебсайті.

Оформлення та обмін посвідчення члена екіпажу

Особа, що належить до екіпажу повітряного судна або авіаційного персоналу, має відповідне посвідчення. У разі зіпсування, втрати чи викрадення посвідчення члену екіпажу, його потрібно замінити чи оформити нове.