Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Адміністративні послуги

Включення житлового приміщення до числа службових

Назва послуги

Включення житлового приміщення до числа службових

Рівень послуги
Загальнодержавна
Коротко про послугу

Службові жилі приміщення призначаються для заселення громадянами, які у зв’язку з характером їх трудових відносин повинні проживати за місцем роботи або поблизу від нього. За клопотанням адміністрації підприємства, установи, організації рішенням виконавчого комітету районної, міської, районної в місті ради житлові приміщення включаються до числа службових.

Адміністративно-територіальна одиниця, де надається послуга
Вся Україна
Статус модерації
Підтверджена
Дата створення
29.03.2021 11:53
Суб'єкти надання адміністративної послуги

Обласні, Київська та Севастопольська міські ради, Районні, районні у місті Києві (у разі утворення) та місті Севастополі ради, Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, Центр надання адміністративних послуг

Умови та випадки надання послуги

Жиле приміщення включається до числа службових рішеннямвиконавчого комітету районної, міської, районної в місті Ради народних депутатів за клопотанням адміністрації підприємства, установи, організації. В тих випадках, коли підприємство, установа, організація розташована на території одного населеногопункту (району в місті), а жиле приміщення на території іншого,рішення про його включення до числа службових приймаєтьсявиконавчим комітетом Ради народних депутатів за місцем знаходженняприміщення. У будинках, що належать колгоспам, включення жилих приміщеньдо числа службових (у тому числі і в будинках, заселених довведення в дію Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзнихреспублік) провадиться за рішенням загальнихзборів членів колгоспу або зборів уповноважених, затверджуванимвиконавчим комітетом районної, міської, районної в місті Ради народних депутатів.До числа службових може бути включено тільки вільне жилеприміщення. Під службові жилі приміщення виділяються, як правило,окремі квартири, розташовані, переважно, на першому поверсі.Підприємства, установи, організації мають використовуватислужбові жилі приміщення за їх цільовим призначенням.

Підстави для відмови у наданні послуги

Відмова не передбачена законодавством

Категорія суб'єкта звернення
Юридична особа, Фізична особа-підприємець, Громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, Представницький орган місцевого самоврядування
Нормативні документи, що регулюють надання послуги

Кодекс ЖИТЛОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНСЬКОЇ РСР стю 118, Постанова КМУ від 04.02.1988 №37 “Про службові жилі приміщення” п. 3-5

Життєва подія

Придбання житла, Переїзд на нове місце проживання

Особа, що має право подавати скаргу
Оскаржувач, Представник оскаржувача
Можливість оскаржити в суді
Так - заповніть форму Допомога та отримайте консультацію
Позасудові органи оскарження
Результати

Витяг з рішення про включення житлового приміщення до числа службових

Документи, необхідні для отримання послуги

Клопотання підприємства, установи, організації про включення квартири з числа службових | Заява | Копії паспортів | Копія свідоцтва про одруження чи розірвання шлюбу | Копії свідоцтв про народження дітей | Довідка з місця роботи (для працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, та у період здійснення зазначених заходів, яким не встановлено інвалідність)

Спосіб подання заяви та документів

Заявник: Письмово; Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Спосіб отримання результатів надання послуги

Заявник: Письмово; Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Строки надання

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Вартості надання

Звичайне надання: Безоплатне надання

0 0 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі