Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Адміністративні послуги

Ліцензія на промисловий вилов водних біоресурсів за межами України

Назва послуги

Видача ліцензії на промисловий вилов водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Рівень послуги
Загальнодержавна
Коротко про послугу

Для промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України підприємству чи фізичній особі-підприємцю
потрібна ліцензія. Для того, щоб її отримати, необхідно подати заяву разом з прикріпленими документами до ліцензуючого органу. Якщо заявник відповідає ліцензійним умовам і документи складені правильно та подані в повному обсязі, Держрибагентство схвалює рішення про видачу ліцензії.

Адміністративно-територіальна одиниця, де надається послуга
Вся Україна
Статус модерації
Підтверджена
Дата створення
03.04.2020 13:40
Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство меліорації та рибного господарства України

Умови та випадки надання послуги

Для отримання ліцензії здобувачі ліцензії подає Держрибагентству заяву про отримання ліцензії за формою згідно з додатком 1 Ліцензії та необхідний перелік документів.Заява подається за встановленою формою: https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/49/f462306n50.docУ разі подання документів уповноваженим представником здобувача ліцензії додатково подається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Підстави для відмови у наданні послуги

Встановлення невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам., Наявність у Держрибагентстві інформації про рішення суду щодо здобувача ліцензії, що забороняє йому провадити промисловий вилов водних біоресурсів за межами юрисдикції України, та набрало законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства., Виявлення недостовірності данних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії.

Категорія суб'єкта звернення
Юридична особа, Фізична особа-підприємець
Нормативні документи, що регулюють надання послуги

Закон України “Про ліцензуванняя видів господарської діяльності” пункт 21 частини першої статті 27, Постанова КМУ від 23.11.2016 №845 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України” п. 1- п. 11, Постанова КМУ від 24.12.2019 №1113 “Про запровадження експериментального проекту щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту “check” п. 2, Постанова КМУ від 05.08.2015 №609 “Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” п. 1

Життєва подія

Діяльність у сфері сільського господарства

Особа, що має право подавати скаргу
Оскаржувач, Представник оскаржувача
Можливість оскаржити в суді
Так - заповніть форму Допомога та отримайте консультацію
Позасудові органи оскарження

Експертно-апеляційної ради створеної при спеціально уповноваженому органі з питань ліцензування відповідно до Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”.

Результати

Рішення про видачу ліцензії на промисловий вилов водних біоресурсів за межами юрисдикції України

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про отримання ліцензії, за формою згідно з додатком 1 Ліцензійних умов; | Відомість про наявність у здобувача ліцензії матеріально-технічної бази для провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України (Додаток 2 до Ліцензійних умов) | Копія паспорта керівника здобувача ліцензії (або його уповноваженого представника) із відміткою контролюючого органу про повідомлення про відмову через свої релігійні переконання від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (подається тільки фізичними особами – підприємцями, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган) | Опис документів, що подаються для отримання ліцензії, у двох екземплярах (у разі подання документів у паперовій формі) (Додаток 3 до Ліцензійних умов)

Спосіб подання заяви та документів

Представник заявника: Письмово; Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто, Заявник: Письмово; Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Спосіб отримання результатів надання послуги

Представник заявника: Письмово; Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто, Заявник: Письмово; Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Строки надання

Звичайне надання: 10 днів (календарні)

Вартості надання

Звичайне надання:

0 0 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі