Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Адміністративні послуги

Ліцензія на виробництво алкогольних напоїв

Назва послуги

Видача ліцензії на виробництво алкогольних напоїв

Рівень послуги
Загальнодержавна
Коротко про послугу

Для отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв підприємство подає заяву до Державної податкової служби України. Після розгляду документів та проведення атестації заявника на відповідність вимогам законодавства у сфері виробництва алкоголю ДПС приймає рішення про видачу ліцензії або відмовляє.

Адміністративно-територіальна одиниця, де надається послуга
Вся Україна
Статус модерації
Підтверджена
Дата створення
24.04.2020 08:13
Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державна податкова служба України

Умови та випадки надання послуги

Ліцензії видаються суб’єктам господарювання (у тому числі іноземним суб’єктам господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва), які на момент подання заяви про видачу ліцензії є власниками або відповідно до інших не заборонених законодавством підстав володіють та/або користуються приміщеннями та обладнанням, що забезпечують повний технологічний цикл виробництва алкогольних напоїв, за умови, що використання таких приміщень та обладнання здійснює тільки один суб’єкт господарювання (у тому числі іноземний суб’єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво).Суб’єкти господарювання (у тому числі іноземні суб’єкти господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва), виробничі цехи, дільниці, лабораторії та інші структурні підрозділи, які здійснюють виробництво і контроль за виробництвом алкогольних напоїв, крім малих виробництв виноробної продукції, підлягають обов’язковій атестації на відповідність вимогам, що встановлені чинними законодавчими актами України щодо забезпечення життя та здоров’я людей, охорони навколишнього природного середовища, повного технологічного циклу виробництва коньяку, алкогольних напоїв за коньячною технологією, а також відповідність санітарним, пожежним, екологічним нормам і правилам.Ліцензія видається після проведення атестації суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), яка є чинною протягом терміну дії зазначеної ліцензії.
У заяві зазначаються реквізити атестата виробництва, виданого центральним органом виконавчої влади, уповноваженим відповідно до законодавства, та документа, що засвідчує акредитацію лабораторії, якщо їх копії не додано до заяви.Документи подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа, або посадовою особою органу ліцензування.
Плата за ліцензії справляється щорічно і відповідно до Бюджетного кодексу України зараховується до місцевих бюджетів за місцем здійснення діяльності.

Підстави для відмови у наданні послуги

Невнесення плати за ліцензію, Подання не в повному обсязі документів, що додаються до заяви для отримання ліцензії

Категорія суб'єкта звернення
Юридична особа, Фізична особа-підприємець
Адреса доступу до послуги у електронному вигляді
https://cabinet.tax.gov.ua/login
Нормативні документи, що регулюють надання послуги

Кодекс Бюджетний кодекс України п. 23 частини першої ст. 64, п. 20 частини першої ст. 66, Закон України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального” частини перша, шоста, дванадцята – п’ятнадцята ст. 3, частина перша ст. 4, частини перша та шоста ст. 8

Життєва подія

Виробництво та обіг окремих видів продукції

Особа, що має право подавати скаргу
Оскаржувач, Представник оскаржувача
Можливість оскаржити в суді
Так - заповніть форму Допомога та отримайте консультацію
Позасудові органи оскарження
Результати

Ліцензія на виробництво алкогольних напоїв

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява (довільної форми) | Копії засновницьких документів | Для малих виробництв виноробної продукції – зареєстрована декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства. | Договір з акредитованою відповідно до законодавства лабораторією (у разі відсутності власної акредитованої лабораторії)

Спосіб подання заяви та документів

Представник заявника: Письмово; Поштою (рекомендованим листом), Особисто; Online: https://cabinet.tax.gov.ua/login, Заявник: Письмово; Поштою (рекомендованим листом), Особисто; Online: https://cabinet.tax.gov.ua/login

Спосіб отримання результатів надання послуги

Заявник: Письмово; Особисто, Представник заявника: Письмово; Особисто

Строки надання

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Вартості надання

Звичайне надання: 780.0 UAH

0 0 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі