Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Адміністративні послуги

Включення індустріального парку до Реєстру індустріальних парків

Назва послуги

Включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустральних (промислових) парків

Рівень послуги
Загальнодержавна
Коротко про послугу

Для включення індустріального парку до Реєстру індустріальних парків заява та пакет документів подається до Мінекономіки поштовим відправленням, особисто або онлайн.

Адміністративно-територіальна одиниця, де надається послуга
Вся Україна
Статус модерації
Підтверджена
Дата створення
13.04.2020 06:24
Суб'єкти надання адміністративної послуги

Міністерство економіки України

Умови та випадки надання послуги

Повний пакет документів надсилається поштовим відправленням або подається нарочно через поштову скриньку Мінекономіки, також передбачено можливість подачі документів в електронному вигляді on-line через Єдиний державний портал адміністративних послуг.Ініціаторами створення індустріальних парків можуть бути органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юридичні або фізичні особи, які мають право на створення індустріальних парків на землях державної, комунальної чи приватної власності згідно з цим Законом.Ініціатор створення індустріального (промислового парку) подає пакет документів, визначених статтею 15 Закону України “Про індустріальні парки”, до Мінекономіки. Після реєстрації поданих документів, здійснюється їх перевірка на відповідінсть статей 15 і 17 Закону України “Про індустріальні парки” та надсилання на розгляд, у тому числі для перевірки відповідності документів вимогам статей 8 і 9 зазначеного Закону, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади.Поданий пакет документів та отримані відповіді від інших центральних та місцевих органів виконавчої влади розглядаються на засіданні постійно діючої міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних (промислових) парків до Реєстру індустральних (промислових) парків. За результами їх розгляду зазначена Комісія готує рекомендації щодо включення індустріального парку до Реєстру (на основі яких Мінекономіки приймає рішення про включення індустріального парку до Реєстру шляхом оформлення наказу та видає ініціаторові витяг з Реєстру) або відмови в такому включенні.Витяг з Реєстру індустріальних (промислових) парків розміщується у триденний строк з дня включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Витяг з Реєстру індустральних (промислових) парків надсилається ініціатору створення індустрального (промислового) парку поштовим відправленням.

Підстави для відмови у наданні послуги

Невідповідність поданих документів вимогам статей 15 і 17 Закону України “Про індустріальні парки”, Рекомендації постійно діючої міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних (промислових) парків до Реєстру індустральних (промислових) парків щодо відмови у включенні індустріального (промислового парку) до Реєстру індустральних (промислових) парків.

Категорія суб'єкта звернення
Юридична особа, Представницький орган місцевого самоврядування
Адреса доступу до послуги у електронному вигляді
https://my.gov.ua/info/service/2892/details
Нормативні документи, що регулюють надання послуги

Закон України “Про індустріальні парки” ст. 1 – 38, Постанова КМУ від 16.01.2013 №216 “Про затвердження Порядку прийняття рішення про включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків” п. 1 – 15 Порядку

Життєва подія

Використання землі та екологічна безпека

Особа, що має право подавати скаргу
Оскаржувач, Представник оскаржувача
Можливість оскаржити в суді
Так - заповніть форму Допомога та отримайте консультацію
Позасудові органи оскарження

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Результати

Відмова у включенні індустріального (промислового) парку до Реєстру індустральних (промислових) парків, Включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустральних (промислових) парків.

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява про включення індустріального (промислового) парку до Реєстру індустріальних (промислових) парків | Рішення ініціатора про створення індустріального (промислового) парку | Концепція індустріального (промислового) парку | Витяг з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки та правовстановлюючі документи на розташовані на ній об’єкти нерухомого майна | Найменування керуючої компанії та учасників (за наявності)

Спосіб подання заяви та документів

Заявник: Письмово; Поштою (рекомендованим листом), Особисто; Online: https://my.gov.ua/info/service/2892/details

Спосіб отримання результатів надання послуги

Заявник: Письмово; Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Строки надання

Рішення щодо невідповідності документів вимогам законодавства: 5 днів (робочі); Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Вартості надання

Рішення щодо невідповідності документів вимогам законодавства: ; Звичайне надання: Безоплатне надання

0 0 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі