Підтримайте Збройні сили України! 🇺🇦

Адміністративні послуги

Видача посвідчення мисливця

Назва послуги

Видача посвідчення мисливця

Рівень послуги
Загальнодержавна
Коротко про послугу

Якщо ви хочете зайнятися полюванням, одним із документів, яке вам необхідно одержати для цього є посвідчення мисливця. Зазначене посвідчення видаються особам, які є громадянами України, досягли 18-річного віку і склали успішно екзамен для отримання посвідчення мисливця.

Адміністративно-територіальна одиниця, де надається послуга
Вся Україна
Статус модерації
Підтверджена
Дата створення
02.04.2020 16:39
Суб'єкти надання адміністративної послуги

Державне агентство лісових ресурсів України, Територіальні органи Державного агентства лісових ресурсів

Умови та випадки надання послуги

Приймання екзаменів, видача посвідчень мисливця здійснюються такими органами:Державним агентством лісових ресурсів України – для жителів міста Києва та громадян України, які зареєстровані на території інших адміністративно-територіальних одиниць;територіальними органами Державного агентства лісових ресурсів України – для громадян України, зареєстрованих на відповідній адміністративно-територіальній одиниці.Екзамен на отримання посвідчення мисливця приймається за екзаменаційними білетами за допомогою комп’ютерної техніки або шляхом письмової відповіді на питання екзаменаційних білетів. Перелік екзаменаційних питань для отримання посвідчення мисливця оприлюднений на офіційному веб сайті Державного агентства лісових ресурсів України: www.dklg.kmu.gov.ua, рубрика АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ в розділі «Перелік екзаменаційних питань», за посиланням http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=56926cat_id=56878.Екзамен складається в день прийому зазначених документів або в будь-який інший день за письмовою згодою громадянина, але не пізніше ніж протягом 30 днів з дня подання заяви.
Питання екзаменаційних білетів охоплюють знання положень законодавства про мисливське господарство та полювання, правил надання першої допомоги при нещасних випадках на полюванні, правил поводження зі зброєю, відповідальності за порушення правил полювання та інших питань, пов’язаних з мисливським господарством.
Кожний екзаменаційний білет містить 24 питання.На кожне питання пропонуються від 2 до 4 відповідей, з яких правильною є одна.
Особам, які здають екзамен, пропонується за 15 хвилин відповісти на 24 питання. Oцінка «зараховано» ставиться, якщо екзаменований відповів правильно не менше ніж на 19 питань.
Громадянам, які у встановлений час відповіли правильно менше ніж на 19 питань, виставляється оцінка «не зараховано».Якщо на питання не надано жодного із запропонованих варіантів відповіді, то воно вважається таким, на яке надано неправильну відповідь.
При здачі екзамену забороняється використовувати будь-які сторонні джерела інформації. У випадку спроби особи, яка здає екзамен, скористатися будь-якими сторонніми джерелами інформації, член комісії має право негайно припинити здачу екзамену для цієї особи із виставленням оцінки «не зараховано».Зразок заяви про видачу посвідчення мисливця та анкета встановленої форми розміщені на офіційному веб сайті Державного агентства лісових ресурсів України: www.dklg.kmu.gov.ua, рубрика АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ в розділі “Зразки документів”, або за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1316-14.

Підстави для відмови у наданні послуги

Надання недостовірної інформації, Постанова державного виконавця про встановлення тимчасового обмеження боржника зі сплати аліментів у праві полювання на ім’я суб’єкта звернення, Відсутність у заявника громадянства України, У випадку негативного результату складення іспиту, Подання неповного пакета документів

Категорія суб'єкта звернення
Фізична особа
Нормативні документи, що регулюють надання послуги

Закон України “Про адміністративні послуги” Частина третя, стаття 3, Закон України “Про мисливське господарство та полювання” абзац сьомий, Стаття 6-1., Закон України “Про виконавче провадження” пункт чотири, частина дев’ята, стаття 71, Розпорядження КМУ від 06.06.2011 №491-р “Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державним агентством лісових ресурсів, його територіальними органами та республіканським комітетом Автономної Республіки Крим з лісового і мисливського господарства, та розміру плати за їх надання” Додаток, Наказ ЦОВВ від 01.10.2014 №383 “Про затвердження Порядку видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання” Розділ II

Життєва подія

Зайняття мисливством

Особа, що має право подавати скаргу
Оскаржувач, Представник оскаржувача
Можливість оскаржити в суді
Так - заповніть форму Допомога та отримайте консультацію
Позасудові органи оскарження

Державне агентство лісових ресурсів України, Міністерство енергетики та захисту довкілля України

Результати

Посвідчення мисливця

Документи, необхідні для отримання послуги

Заява | Анкета встановленої форми | Дві фотокартки розміром 3 см х 4 см | Паспорт громадянина України | Платіжні документи які засвідчують оплату адміністративної послуги

Спосіб подання заяви та документів

Заявник: Письмово; Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто, Представник заявника: Письмово; Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Спосіб отримання результатів надання послуги

Представник заявника: Письмово; Особисто, Заявник: Письмово; Особисто

Строки надання

Звичайне надання: 30 днів (календарні)

Вартості надання

Звичайне надання: 50.0 UAH

0 0 голосів
Рейтинг
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі